Dni Kariery® w Warszawie

Dni Kariery® to studenckie targi pracy, praktyk i staży, organizowane przez stowarzyszenie AIESEC Polska. Już pod koniec marca zorganizowana zostanie ich kolejna edycja w Warszawie! Sprawdźcie, kiedy i gdzie odbędzie się to wydarzenie.

Dni Kariery® 2022 w Warszawie – zbliża się wiosenna edycja targów pracy, praktyk i staży dla studentów. To wielkie cykliczne wydarzenie jest pomysłem stowarzyszenia AIESEC, które od lat zrzesza studentów z całego Świata. Jak zapewniają członkowie AIESEC Polska, głównym celem Dni Kariery® jest pomoc młodym ludziom w wejściu na rynek pracy poprzez umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, udział w warsztatach prowadzonych przez firmy oraz otrzymanie porad dotyczących procesu rekrutacyjnego czy pomoc w zweryfikowaniu dokumentów aplikacyjnych przez specjalistów w Strefie Doradztwa Zawodowego. Dni Kariery® stwarzają ponadto niepowtarzalną okazję na zapoznanie się i porównanie ofert pracy, praktyk i staży oferowanych przez kilkadziesiąt firm w jednym miejscu. 

Gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa edycja Dni Kariery® 2022 w Warszawie? 

W Polsce AIESEC obecna jest w 15 największych ośrodkach akademickich, w tym w Szkole Głównej Handlowej. To właśnie na SGH odbędzie się wiosenna edycja Dni Kariery®, którą zaplanowano na wtorek 29. marca w Auli Spadochronowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy się tylko zarejestrować pod linkiem podanym w wydarzeniu. Bez wątpienia każdy student stojący u progu rynku pracy znajdzie na targach coś dla siebie, więc zachęcamy do śledzenia informacji o wydarzeniu na Facebooku Dni Kariery®.