XIII edycja Real Estate Conference

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości z wielką przyjemnością zaprasza na kolejną już 13. edycję Real Estate Conference.

Czym właściwie jest REC? Jest to największa studencka konferencja poświęcona rynkowi nieruchomości w Polsce. W tym roku podczas dwóch dni będziemy mogli uczestniczyć w spotkaniach, prelekcjach, a także viewingach z osobami zainteresowanymi rynkiem nieruchomości i jego przyszłością.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji REC będzie jeden z dynamiczniej rozwijających się sektorów w branży nieruchomości, a dokładnie Private Rented Sector, w skrócie PRS. Jest to rynek najmu instytucjonalnego, który polega na wynajmowaniu od firmy w pełni wyposażonego lokalu i korzystaniu z niego wraz ze wszystkimi dodatkowymi udogodnieniami, jakie posiada. Warto zauważyć, że w Polsce rynek ten jest stosunkowo młody i jest dopiero w początkowej fazie rozwoju. Jednak w ostatnim czasie można zauważyć zwiększoną aktywność inwestorów na tym rynku, który staje się coraz bardziej konkurencyjny w stosunku do Europy Zachodniej.

Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 15-16 grudnia. Pierwszego dnia odbędą prelekcje w murach Szkoły Głównej Handlowej, natomiast drugiego, czyli 16 grudnia, będzie możliwość uczestniczenia w kilku viewingach.

SKN Inwestycji i Nieruchomości jest jedyną organizacją w Szkole Głównej Handlowej, która zajmuje się rynkiem nieruchomości. Ma już ponad 15-letnie doświadczenie oraz ponad 50 zrealizowanych projektów, dzięki którym nieustannie poszerza wiedzę na temat rynku nieruchomości wśród innych studentów.

Więcej informacji na temat tegorocznej REC znajdą Państwo odwiedzając profil SKN Inwestycji i Nieruchomości oraz wydarzenie na Facebook’u. 

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *