Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów “OMatKo!!!”

Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów “OMatKo!!!” znów powraca, żeby zgotować Wam kolejną porcję naukowych emocji! Liczne prelekcje, konkursy oraz integracja online, to tylko kilka atrakcji, które będą czekać na uczestników w weekend 27-28 listopada. 

Jest to największe matematyczne wydarzenie skierowane do studentów i doktorantów w Polsce, którego celem jest przedstawienie intrygujących zagadnień, wyników badań i wspólne dzielenie się swoją pasją do Królowej Nauk z innymi studentami. Tę niepowtarzalną konferencję tworzą wszyscy uczestnicy! Największą grupę będą stanowić słuchacze, dzięki którym, jak co roku, atmosfera jest niepowtarzalna. Jednak aktywniejsi uczestnicy również będą mieli pole do popisu. Ponieważ właśnie “OMatKo!!!” daje chętnym możliwość, by wejść w buty prelegenta! Wystarczy wysłać swój pomysł na prelekcję, a następnie po pozytywnym rozpatrzeniu przez komisję, przygotować się do wystąpienia. 

Ósma odsłona konferencji odbędzie się już po raz drugi online. Będzie to wspaniała okazja, by z kubkiem gorącej herbaty oddać się w objęcia matematyki. Szczegóły znajdziecie na stronie http://prac.im.pwr.edu.pl/~omatko/, śledźcie nas na Facebooku  https://web.facebook.com/omatkopwr/oraz Instagramie https://www.instagram.com/omatko.pwr/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *