Specjalne zniżki do Teatru Scena Współczesna z okazji rozpoczęcia roku akademickiego

Teatr Scena Współczesna w swojej formie przypomina kabaretowy teatr symboli, określany także jako,,śpiewogra” . O sukcesie tego Teatru świadczy ilość przedstawień – „Dzieła wszystkie Szekspira” są grane już 20 lat, a w samej Warszawie wystawione zostały ok. 2100 razy. Nieco młodszy spektakl „Historia świata w skróconej wersji” ma już ponad 1000 wystawień.

W ciągu 20 lat Teatr zmieniał swoje lokalizacje — przez długi czas stacjonował w Starej Prochowni, a także na ulicy Belwederskiej 20/22. Teraz doczekał się swojej niezależnej sceny na ulicy Giordana Bruna 9 (200 m od stacji Metro Pole Mokotowskie). Niedaleko budynków SGH i SGGW. Nowa niezależna scena powstała w zaledwie miesiąc, a wcześniej miejsce to było serwerownią. Przez wakacje spektakle grane są w każdy weekend sierpnia, a w naszym repertuarze znajdą Państwo tytuły:

– Dzieła Wszystkie Szekspira: 9 października

– Biblia dla opornych: 17 października

– Historia Świata w skróconej wersji: 10, 22 i 23 października

– I Ty zostaniesz Chińczykiem: 3,15 i 16 października

Rozpoczynamy nowy rok akademicki rozrywkowo i kulturalnie! Bilety w promocyjnej 20 zł na wszystkie spektakle w październiku. Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej: http://scenawspolczesna.pl/ lub przez portal e-wejściówki. Należy wpisać kod: STUDENT21.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *