Ruszyła rekrutacja do IV edycji Academy of Businesswomen Leaders!

Do 31 lipca można zgłaszać się do IV edycji Academy of Businesswomen Leaders. Już od 4 lat program Fundacji im. Lesława A. Pagi wspiera młode kobiety w rozwijaniu ich kompetencji zawodowych i społecznych.

Co daje program?

Academy of Businesswomen Leaders skierowana jest do młodych kobiet przed 27 rokiem życia, stawiających na samorozwój. Uczestniczki będą miały okazję rozwinąć swoje umiejętności miękkie, kompetencje zawodowe i społeczne, a także nauczyć się postaw, którymi będą mogły kierować się w dorosłym życiu.

W programie kursu ważna jest aktualność oraz praktyczne zastosowanie przekazywanej wiedzy i kształtowanych umiejętności, odpowiadające profilowi Alumnek Fundacji – kobiet, które kończąc Akademię, pielęgnują swą niezależność, samodzielność i gotowe są odważnie szukać własnych dróg i nie poddawać się schematom. Efektem ukończenia programu jest gotowość do pełnienia roli liderek kształtujących środowisko pracy oraz do zajmowania w przyszłości stanowisk menadżerskich. Fundacja realizując misję wskazuje uczestniczkom programu rzeczywiste szanse rozwoju zawzawodowego, osobistego oraz finansowego, jak również kształtuje postawy oparte na wartościach. 

Międzynarodowa współpraca

Do programu rekrutowane są 24 Uczestniczki z krajów obszaru CEE. Panele szkoleniowe mogą prowadzić eksperci zagraniczni, reprezentujący partnerów biznesowych i społecznych programu.

Podczas Akademii, uczestniczki współpracują z koleżankami z innych krajów,  dzieląc się wiedzą i doświadczeniami, prowadząc prace badawcze oraz pisząc raport na temat sytuacji kobiet na rynku pracy w obszarze CEE. 

Więcej informacji: https://bit.ly/AOBL2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *