Maraton online z Przedsiębiorczą Kobietą- Sukces niekoniecznie w szpilkach

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club jest organizatorem projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”. Wydarzenie skierowane jest do kobiet, dla których ważna jest chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Uczestniczki mogą czerpać inspiracje od osób, które już osiągnęły sukces w biznesie i  chętnie dzielą się nie tylko swoimi doświadczeniami, ale również cennymi wskazówkami. Wśród prelegentek minionych edycji były m.in. Ilona Joanna Adamska, Aga Naplocha, Katarzyna Pakosińska. Przyjaznej, pełnej motywacji atmosferze towarzyszy również możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

Ogólnopolska edycja wydarzenia odbędzie się pod nazwą „Maraton online z Przedsiębiorczą Kobietą- Sukces niekoniecznie w szpilkach”  i potrwa od 10 do 13 maja bieżącego roku. W ciągu tych czterech dni wystąpi 8 wspaniałych prelegentek, które dostarczą wiedzę z zakresu biznesu, motywacji, psychologii, rozwoju osobistego.

Po więcej szczegółów dotyczących wydarzenia Przedsiębiorcza Kobieta zapraszamy Państwa do odwiedzenia wydarzenia na Facebooku. Istnieje też grupa Przedsiębiorcze Kobiety-wsparcie, rozwój, inspiracja gdzie można rozpocząć działanie wspólnie z innymi kobietami i być na bieżąco z informacjami dotyczącymi wydarzenia. 

Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród  młodych Polaków. Podejmowane działania mają inspirować, edukować i motywować młodych ludzi do aktywności, odwagi i podejmowania własnej inicjatywy na drodze osiągnięcia sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *