Prowadzisz Agencję Pracy, nie przegap!

Wystartowała rekrutacja do programu Optymization&Safety2021 organizowanego przez grupę kapitałową Spartan Group, realizowanego przez markę Atema.

Optymization&Safety to program doradczo-rozwojowy skierowany do Polskich Agencji Pracy.
Celem programu jest wsparcie Agencji Pracy w opracowaniu i osiągnięciu modelu biznesowego, pozwalającego zoptymalizować koszty i zwiększyć bezpieczeństwo prawne. Dodatkową wartością jest możliwość opracowania indywidualnego planu rozwoju dla agencji oraz wdrożenie go za pośrednictwem wiedzy oraz metodologii i rozwiązań doniesionych przez obszerne i imponujące grono partnerów merytorycznych programu.

Co czeka uczestników, którzy zakwalifikują się do programu?
Uczestnicy w ramach programu otrzymają specjalistyczny audyt realizowany przez markę Atema o wartości rynkowej ok.10 tysięcy zł. ,dzięki któremu lepiej zrozumieją obecny stan swojej agencji w zakresie legalizacji pobytu oraz formalizacji zatrudnienia. Dostrzegą wąskie gardła organizacji oraz ryzyka z nich wynikające.

Agencje przejdą program rozwojowy o wartości do 45 tysięcy zł. opracowany indywidualnie na podstawie wyniku audytu. W ramach którego uzyskają wiedzę w zakresie szans i zagrożeń obecnego modelu, elementów do poprawy oraz celów z nimi związanych. Na podstawie określonych potrzeb uzyskają dostęp do Edukacji w zakresie metodologii, rozwiązań, narzędzi i usług potrzebnych do wdrożenia określonych działań oraz weryfikacji rezultatów.

Zwieńczeniem programu będzie Gala finałowa, które odbędzie się w ramach konferencji branżowej.
Uczestnicy podczas finału wezmą udział w konferencji branżowej na której otrzymają możliwość nawiązania nowych cennych kontaktów branżowych, dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz ciekawych doświadczeń panelistów oraz szansę na zbudowanie pozycji eksperckiej podczas wcześniej przygotowanego wystąpienia.

Rejestracja Agencji odbywa się za pośrednictwem strony programu https://atema.pl/optimizationsafety/

Zgłoszenia przyjmowane będą do 30.04.2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *