Zapraszamy na 16. Studencki Festiwal Informatyczny!

Webdev, cybersecurity, gamedev… Nie możesz zdecydować się, która ścieżka brzmi najciekawiej? Na 16. Studenckim Festiwalu Informatycznym będziesz mieć okazję, by posłuchać o tym wszystkim.

To aż 3 dni, podczas których możesz zgłębić tajniki interesujących Cię aspektów informatyki. Wykłady zostały podzielone na ścieżki tematyczne: game development, web development, software development, bezpieczeństwo, sztuczna inteligencja, IT w kosmosie. Każdy z nich prowadzony będzie przez uznanego specjalistę w swojej dziedzinie. Słowem – jest w czym wybierać! A oprócz tego warsztaty, w czasie których doświadczeni praktycy podzielą się swoimi umiejętnościami. Wszystkie aktywności różnią się poziomem zaawansowania – od podstawowych i bardziej wprowadzających tematów po te skupiające się na jednym konkretnym technicznym problemie. Czy to nie brzmi świetnie?

Co najważniejsze, udział w SFI jest darmowy i nie wymaga żadnej rejestracji. Zaproszenie do wzięcia udziału w Festiwalu jest skierowane nie tylko do studentów. Wszystkie osoby zainteresowane informatyką są mile widziane. Nazwa „Studencki” odnosi się do organizatorów wydarzenia – studentów należących do kół naukowych czterech krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Efektem tej współpracy jest organizowana już po raz szesnasty konferencja. Oprócz części merytorycznej na uczestników czekają też konkursy z nagrodami. Warto uczestniczyć w wykładach i wziąć udział w konkursach. Dzięki temu z wykładów można wynieść  nie tylko wiedzę, a jeszcze kilka  fajnych drobiazgów.

Wśród potwierdzonych prelegentów znajdują się m.in. Anna Konopka, Andrzej Mazur, Krzysztof Kempiński, Maciej Korsan oraz Krzysztof Bury. Opowiedzą oni m.in. o językach programowania wykorzystywanych w tworzeniu aplikacji webowych, monetyzacji gier webowych oraz unikaniu błędów w czasie programowania. 

Kto jeszcze zawita na SFI w tym roku i o czym opowie? Dowiesz się obserwując  profile @sfikrakow w mediach społecznościowych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2021 r.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *