16. edycja Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Ruszyła rekrutacja do 16. edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. Ten najdłużej działający program Fundacji im. Lesława Pagi, pomaga w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom i absolwentom, którzy nie tylko chcą rozwijać się na rynku finansowym, ale także rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu. To program dla przyszłych liderów branży.

Wyjątkowa edycja
Jak na 2021 rok przystało, Akademia musiała dostosować się do panujących wymogów. 16. edycja odbędzie się w formie hybrydowej Dwutygodniowa szkoła letnia została zastąpiona jeszcze większą dawką wiedzy podczas zajęć on-line. Jak co roku, uczestnicy będą mieli przyjemność wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli film partnerskich, a także Alumnów ALRK poprzednich edycji.

Co roku do programu zgłaszają się setki studentów z całej Polski. Do Akademii dostaje się jednak jedynie 30 z nich. Stypendyści nie tylko biorą udział w intensywnych szkoleniach, ale także trafiają na płatne staże po zakończeniu programu. W gronie Partnerów znajdują się takie prestiżowe instytucje jak Bain&Company Poland, Bastion Group, Eques Investment TFI, ING Bank Śląski, Investors TFI, Mid Europa Partners, PFR Ventures, Rothschild&Co., BillTech, Skriware, CFA Society Poland, IZFiA, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Koło Naukowe Rynku Kapitałowego – INDEX, Liderzy ProBono, aleBank.pl, Equity Magazine, Niezależny Miesięczik Studentów Magiel, Profit Journal – kwartalnik finansowy, Parkiet i Rzeczpospolita.

Każdy uczestnik Akademii zostaje także Alumnem Fundacji, a tym samym dołącza do społeczności zrzeszającej wyjątkowych młodych liderów, którzy chcą wspólnymi siłami kształtować przyszłość.
Rekrutując się do programu liczyłem na to, że jest to inicjatywa, która pozwoli mi zdobyć praktyczną wiedzę o rynkach kapitałowych. Letnia szkoła okazała się dokładnie tym, czego brakowało mi na studiach – codziennie praktyczne zajęcia, a wieczorem spotkania z doświadczonymi praktykami rynku. – podkreśla Wojciech Świercz, Manager w Bain & Company Poland, uczestnik VI edycji ALRK.

Na zgłoszenia Akademia Liderów Rynku Kapitałowego czeka do 16 marca: https://bit.ly/ALRKXVI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *