TAXi 2021 – warsztaty podatkowe

Początek roku to zwykle okres podejmowania postanowień noworocznych – schudnę, rzucę palenie, zacznę oszczędzać. A może są wśród nas osoby, które w ramach idei „nowy rok – nowy ja” postanowiły poszerzyć swoją wiedzę z zakresu podatków? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo w realizacji tego postanowienia pomogą Wam studenckie koła naukowe najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju – zwycięstwo jest zatem gwarantowane!

TAXi to projekt nowatorski, organizowany przez studenckie koła naukowe ze Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wydarzenie ma na celu popularyzowanie innowacyjnego spojrzenia na aspekty szeroko pojętej tematyki podatków na szczeblu zarówno krajowych, jak i międzynarodowych regulacji.

Każdy miesiąc to inny przystanek na trasie, w którą zabierze nas TAXi:

·       W lutym razem z SKN-em Doradztwa Podatkowego SGH zapoznamy się z aspektami dotyczącymi międzynarodowego opodatkowania oraz podatkowymi skutkami fuzji i przejęć spółek;

·       W marcu wraz z SKN-em TAX UEP poznamy technikalia i ciekawe informacje na temat podatku CIT. Nie zabraknie również omówienia ostatnich zmian, które stwarzają dla podatnika nowe możliwości wymiernego zmniejszenia obciążenia podatkowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich – zarówno podatkowych amatorów, jak i tych bardziej zaawansowanych znawców!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *