Weekendowe spotkanie z webdevem – tematyczne microSFI od Studenckiego Festiwalu Informatycznego

Wykłady prowadzone przez doświadczonych specjalistów, praktyczna wiedza przekazywana podczas warsztatu – microSFI to wydarzenie, którego osoby zainteresowane web developmentem nie mogą przegapić.

Wykłady poprowadzą specjaliści od wielu lat związani z informatyką, a przekazywaną wiedzę opierają na własnym doświadczeniu. Prezentowane tematy będą dotyczyć bezpieczeństwa webowego, przydatnych narzędzi czy UX, ale też pakietów internetowych, metadanych w C# i wyszukiwania pełnotekstowego. Wydarzenie jest bezpłatne, nie trzeba się wcześniej rejestrować, a wcześniejsze zapisy obowiązują tylko na warsztaty.

Studencki Festiwal Informatyczny to konferencja dla pasjonatów IT. Od szesnastu lat organizują ją non-profit studenci krakowskich uczelni. W związku z pandemią przenieśli się do świata wirtualnego – nagrywają podcast i tworzą wydarzenia w wersji #SFIonline. MicroSFI to już drugie takie spotkanie. Odbędzie się w dniach 12-13 lutego 2021 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału! 🙂

Najświeższe i najważniejsze informacje o wydarzeniu znajdują się na Facebooku: https://www.facebook.com/events/164200251903637/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *