Konferencja GIS Day 2020 – „GIS w stolicy”

W 1963r. dzięki staraniom Rogera Tomlinsona został zainicjowany projekt CGIS (Canada Geographic  Information System). Był to pierwszy system GIS, który swoim zasięgiem obejmowałby cały kraj  oraz zawierałby informacje o „wszystkich potencjalnie produktywnych terenach Kanady” a także o możliwościach wykorzystania terenu.

 

W ramach obchodów Światowego Dnia Systemów Informacji Geograficznej (GIS Day) serdecznie zapraszamy na X edycję konferencji „GIS w Stolicy”. Ze względu na zaistniałą sytuację w tym roku  wydarzenie przybrało postać konferencji internetowej, która odbędzie się 30 listopada 2020 r. od  godziny 10:00 na platformie Clickmeeting. 

Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem „GIS Ratuje Ziemię”, a tematem przewodnim będzie prezentacja sposobów w jaki Systemy Informacji Geograficznej mogą wspomóc nas w  rozwiązywaniu współczesnych problemów i zagrożeń. 

W ramach konferencji odbędą się również warsztaty, dzięki którym uczestnicy będą mieli okazję  podnieść swoje umiejętności z oprogramowania GIS. 

Serdecznie zapraszamy! 

Wydarzenie znajdziecie na https://fb.me/e/hubrccjm4 

Link do formularza rejestracyjnego: shorturl.at/bxHV8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *